Świadczymy usługi komunalne

uslugi-komunalne

Usługi komunalne

Zajmujemy się wywozem nieczystości stałych i płynnych z terenu miasta i wsi profesjonalnym transportem. Ponadto wywozimy gruz, odpady wielkogabarytowe od klientów indywidualnych, firm oraz jednostek administracyjnych. Do naszych zadań należy również oczyszczanie kratek ściekowych i udrażnianiem kanalizacji sanitarnej i burzowej przewoźnym urządzeniem czyszczącym DIBO.
woda

Woda

Zakres usług wodnych obejmuje ujmowanie, uzdatnianie, magazynowanie, rozprowadzanie oraz sprzedaż wody pitnej do mieszkańców miasta i gminy Jastrowie. Woda do mieszkańców dociera z 10 hydroforni przez sieci wodociągowe.
uslugi-pogrzebowe

Usługi pogrzebowe

Przez 24h na dobę dokonujemy eksportacji z domów, szpitali oraz innych miejsc zgonów na terenie całego kraju. Poza tym przechowujemy ciała zmarłych w chłodniach, organizujemy i obsługujemy uroczystości pogrzebowe, a także prowadzimy sprzedaż trumien. Możliwość przygotowania i złożenia w ZUSie dokumentów dot. pozyskania zasiłku pogrzebowego.
cieplo

Ciepło

Wytwarzamy ciepło w pięciu źródłach zlokalizowanych się na terenie miasta Jastrowie, następnie dystrybuujemy energię cieplną za pomocą sieci ciepłowniczych. Głównym źródłem ciepła jest kotłownia wolno stojąca na ul. Wojska Polskiego 47, w której zainstalowane są dwa piece o mocy 2 x 1120 kW, w tym jeden o palniku dwumediowym na gaz ziemny i olej opałowy, a drugi na gaz ziemny. Dodatkowe źródła energii cieplnej tworzą kotłownie lokalne znajdujące się na ulicy Roosevelta 20, Wojska Polskiego 14, Słowackiego 17, 1 Maja 11. Przesyłanie i dystrybucja ciepła odbywa się przez system sieci ciepłowniczych o długości ok. 1,5 km.

Usługi dodatkowe

ikona-kanalizacja
Udrażnianie przyłączy wodno-kanalizacyjnych
ikona prace budowlane
Remontowanie ulicy, chodników i placów
ikona transport
Usługi transportowe
ikona prace naprawcze
Prace instalacyjne c.o.
ikona rosliny
Utrzymanie terenów zielonych

Masz pytania?